Wobenzym zlepšuje účinek antibiotik

Wobenzym lze s výhodou použít při léčbě antibiotiky, protože usnadňuje jejich průnik do tkání a zlepšuje účinek léčby.
Léčba antibiotiky – ano i ne

  • Antibiotika jsou určena pro léčbu zánětů způsobených bakteriemi
  • Při užívání antibiotik je pro organismus nejlepší vyléčit se již při první kůře. Není dobré snižovat účinnost léčby nedobráním antibiotik či jejich chybným  dávkováním. Účinnost antibiotické léčby je naopak vhodné podpořit, protože zbytečně opakované antibiotické kúry mohou přinášet stejné problémy, jako nadměrné užívání antibiotik (např. oslabení imunity, zažívací obtíže, tendenci ke vzniku plísňových onemocnění apod.).
  • Nesprávné užívání či nadužívání antibiotik může vyvolat rezistenci bakterií na určitá antibiotika a způsobit neúčinnost následné léčby těmito léky
  • Wobenzym podporuje oslabenou imunitu
  • U zánětů způsobených bakteriemi, které je nutné léčit antibiotiky, Wobenzym – jako podpůrný lék – umožňuje antibiotikům lepší průnik do zánětem zasažených tkání a zlepšuje tak účinnost léčby

Kde koupit Wobenzym

 Jak Wobenzym pomáhá při léčbě angíny?

Angína je zánětlivé onemocnění, způsobené bakteriemi, které se obvykle léčí antibiotiky. U opakovaných angín je vhodná podpůrná léčba Wobenzymem. Působí proti otoku sliznice a upravuje funkci imunity. Wobenzym lze s výhodou použít také při léčbě antibiotiky, protože usnadňuje jejich průnik do těžko přístupných tkání a zlepšuje jejich účinnost.

Jak Wobenzym pomáhá při léčbě onemocnění způsobených chlamydiemi?

Antibiotika nejsou vždy dostatečně účinná

Problémem je, že chlamydie někdy bývají velmi úporné a ne vždy je hned první léčba antibiotiky účinná. Pokud v organismu přetrvává původce onemocnění, zánět se může opakovat a často přechází do chronického stavu.

Wobenzym pomáhá zvýšit účinnost antibiotik

Enzymový lék Wobenzym umožňuje při současném podávání s antibiotiky jejich lepší průnik do zánětem zasažených tkání, a tím zlepšuje účinnost antibiotik. Wobenzym také snižuje riziko přechodu gynekologických zánětů do chronického stavu. U úporných infekcí, které vyvolávají chlamydie, Wobenzym výrazně zlepšuje účinnost léčby a pravděpodobnost vyléčení.

Více informací o léčbě onemocnění způsobených chlamydiemi

Dávkování

Dávkování Wobenzymu

Kde koupit Wobenzym