Pozor na úrazy na horách!

Příčiny úrazů bývají u rekreačních a profesionálních sportovců různé. Ti, kteří se k aktivnějšímu pohybu dostanou jen párkrát za rok, mívají tendenci přeceňovat své síly. Netrénovaný organismus se rychleji unaví, ztratí potřebnou koncentraci a snadněji pak dojde k případnému úrazu.

U aktivních sportovců a profesionálů vznikají problémy spíše z dlouhodobé fyzické zátěže, která vede k přetěžování šlach a svalů. Ani jim se během přípravné i závodní sezony nevyhýbají úrazy, které je vyřadí z tréninku a kolikrát jim znemožní startovat v závodě, na který se dlouho připravovali.

Rychlejší hojení po úrazech

Pro rychlejší hojení po úrazech se osvědčuje podávání enzymového léku Wobenzym. Působí proti zánětům, urychluje vstřebávání otoků a krevních výronů a také zmírňuje bolest. Největšího účinku dosáhneme, když tento lék podáváme co možná nejdříve po vzniku úrazu. Proto je dobré mít Wobenzym pro jistotu přibalený s sebou.

Wobenzym 300 tbl.

Od loňského roku je navíc v lékárnách k dostání nové balení léku Wobenzym 300 tablet, které je malé, skladné a proto ho lze bez problémů přibalit do jakéhokoliv zavazadla.

Koupit Wobenzym za výhodnou cenu

model trypsinu

O léku Wobenzym


Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 50letou léčebnou praxí.

Wobenzym byl poprvé uveden na trh před více než 50 lety v tehdejším západním Německu, a před více než 25 lety u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200 000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Také to potvrzuje, že pomáhá.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. 

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněným specialistou: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.