V čem jsou plastické operace jiné než ostatní operace? Zatímco k chirurgovi, gynekologovi, urologovi, ortopédovi a k dalším lékařským odbornostem přichází pacient se zdravotním problémem a operace ho má tohoto problému zbavit, plastického chirurga většinou navštěvuje v podstatě zdravý člověk. Přeje si jen vypadat lépe, jde tedy především o kosmetický efekt. Proto je také – vedle nároku na zručnost plastického chirurga – ještě větší důraz než u ostatních operací kladen i na rychlý a bezproblémový průběh hojení pooperační rány a na tvorbu co možná nejmenší jizvy.

Plastické operace - wobenzym

Kdy vám může Wobenzym pomoci?

  • při operacích:
    • obličeje (brady, čela, nosu, obočí, očních víček, rtů, uší)
    • krku
    • břicha
  • při modelaci a zvětšování prsou
  • při liposukci

Wobenzym pomáhá při redukci otoků a hematomů, urychluje hojení a léčbu pooperačního „zánětu“ a zkracuje dobu léčby až o třetinu. U liposukcí navíc podporou činnosti lymfatického systému zlepšuje vstřebávání narušené tukové tkáně.

Kde koupit Wobenzym

Dávkování Wobenzymu

Nalačno
(nejméně 2 hod. po předcházejícím jídle a alespoň ½ hod. před dalším jídlem)

Doporučení výrobce

Před operací

3 x 5 až 10 tablet

Operace

Vysadit večer před operací

Po operaci

(podávání zahájit až
s podáním pevné stravy)
3 x 5 až 10 tablet
postupně lze snížit
až na 3 x 3 tablet

Celkovou denní dávku je možné rozdělit na dvě části, které se pak užívají ráno a večer. Příklad: místo 3×6 tablet denně lze užívat 2×9 tablet za den. Léčba Wobenzymem je vždy součástí celkové péče o pooperační ránu.

Kde koupit Wobenzym

Jaké balení koupit?

Ke zhojení rány po lehčích a středně těžkých operacích za pomoci Wobenzymu zpravidla stačí zakoupit středně velké balení po 200 tablet. Po závažnějších zákrocích je vhodné velké balení po 800 tablet pro dlouhodobější užívání.

Kde koupit Wobenzym

K léčbě enzymy použijte lék Wobenzym

Wobenzym je lékem registrovaným Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Jeho léčebné účinky jsou prokázány řadou kontrolovaných klinických studií. Ve světě si ho lidé kupují už přes čtyřicet let. Jen v České republice ho každý rok užívá více než sto tisíc zákazníků, mnozí z nich opakovaně.
Brožura „Čeká Vás plastická operace?“ ke stažení