V čem jsou plastické operace jiné než ostatní operace? Zatímco k chirurgovi, gynekologovi, urologovi, ortopédovi a k dalším lékařským odbornostem přichází pacient se zdravotním problémem a operace ho má tohoto problému zbavit, plastického chirurga většinou navštěvuje v podstatě zdravý člověk. Přeje si jen vypadat lépe, jde tedy především o kosmetický efekt. Proto je také – vedle nároku na zručnost plastického chirurga – ještě větší důraz než u ostatních operací kladen i na rychlý a bezproblémový průběh hojení pooperační rány a na tvorbu co možná nejmenší jizvy.

Plastické operace - wobenzym

Kdy vám může Wobenzym pomoci?

  • při operacích:
    • obličeje (brady, čela, nosu, obočí, očních víček, rtů, uší)
    • krku
    • břicha
  • při modelaci a zvětšování prsou
  • při liposukci

Wobenzym pomáhá při redukci otoků a hematomů, urychluje hojení a léčbu pooperačního „zánětu“ a zkracuje dobu léčby až o třetinu. U liposukcí navíc podporou činnosti lymfatického systému zlepšuje vstřebávání narušené tukové tkáně.

Kde koupit Wobenzym

Dávkování Wobenzymu

Nalačno
(nejméně 2 hod. po předcházejícím jídle a alespoň ½ hod. před dalším jídlem)

Doporučení výrobce

Před operací

3 x 5 až 10 tablet

Operace

Vysadit večer před operací

Po operaci

(podávání zahájit až
s podáním pevné stravy)
3 x 5 až 10 tablet
postupně lze snížit
až na 3 x 3 tablet

Celkovou denní dávku je možné rozdělit na dvě části, které se pak užívají ráno a večer. Příklad: místo 3×6 tablet denně lze užívat 2×9 tablet za den. Léčba Wobenzymem je vždy součástí celkové péče o pooperační ránu.

Kde koupit Wobenzym

Zkušenost pacientů

Ing. Helena C., Praha

„Letos v létě jsem se podrobila chirurgickému zákroku v oblasti obličeje. Měla jsem z toho určité obavy, protože od úrazu, který jsem utrpěla už před mnoha lety, se mi na těle zvýšenou měrou objevují otoky a krevní podlitiny. Wobenzym jsem začala užívat ihned po operaci v dávce 3×3 tablety, později jsem dávku snížila. Pooperační průběh byl naprosto bez problémů – otoky byly malé a velmi rychle odezněly, hojení a vstřebávání probíhalo velmi rychle. Co mě však ještě více udivilo, byla skutečnost, že pominulo i otékání nohou jako následek úrazu před mnoha lety a že jsem se celkově začala cítit výborně.“

Vendula H., Praha

“Wobenzym mi pomohl při operacích už vícekrát. Nejprve to bylo při operaci cysty v prsu, pak při operaci břišní kýly a před třemi lety při výměně kyčelního kloubu za umělý. Pokaždé se mi pooperační rány velmi pěkně zahojily a rychle jsem se zotavila. S pomocí tohoto léku jsem velmi dobře zvládla i vytržení zubu moudrosti. Začátkem letošního roku jsem si nechala operovat oční víčka a na Wobenzym, který jsem jinak vždy začala užívat už pět dní před operací, jsem zapomněla jak na smrt. Plastická operace samotná proběhla dobře, ale rány se špatně a pomalu hojily. Dostala jsem zánět a nic nepomáhalo. A pak mi došlo, že nemám Wobenzym. Okamžitě jsem šla do lékárny a ještě tam jsem si vzala 10 tablet. V takto vysoké dávce jsem pokračovala ještě 3 dny, po kterých došlo k rapidnímu zlepšení. Pak jsem dávku snížila na polovinu (3 krát 5 tablet). Po osmi dnech užívání Wobenzymu byla víčka úplně zahojená.”

Kde koupit Wobenzym

Upozorňujeme, že ve smyslu zákona o reklamě č. 138/2002 Sb. výsledky studií ani výpovědi pacientů zde uveřejněné nelze přijímat jako doporučení lékaře či jiného odborníka. Výpovědi pacientů jsou subjektivní. Na základě jejich příkladu proto nelze stanovovat vlastní diagnózu a očekávat totožný výsledek.

Jaké balení koupit?

Ke zhojení rány po lehčích a středně těžkých operacích za pomoci Wobenzymu zpravidla stačí zakoupit středně velké balení po 200 tablet. Po závažnějších zákrocích je vhodné velké balení po 800 tablet pro dlouhodobější užívání.

Kde koupit Wobenzym

K léčbě enzymy použijte lék Wobenzym

Wobenzym je lékem registrovaným Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Jeho léčebné účinky jsou prokázány řadou kontrolovaných klinických studií. Ve světě si ho lidé kupují už přes čtyřicet let. Jen v České republice ho každý rok užívá více než sto tisíc zákazníků, mnozí z nich opakovaně.
Brožura „Čeká Vás plastická operace?“ ke stažení

Komentáře

zaslané komentáře včetně odesílatele a případné odpovědi na ně budou zde veřejně zobrazeny pro všechny návštěvníky stránek www.wobenzym.cz a profilu www.facebook.com/Wobenzym. Pro soukromé (neveřejné) dotazy využijte naší poradnu.