Na každý chirurgický zákrok včetně některých výkonů při porodu, jako je např. „nastřižení hráze“, organizmus reaguje zánětem, otokem a bolestí. Není výjimkou, že žena se po porodu kvůli otoku a bolesti nemůže ani posadit. Významným pomocníkem při hojení po operacích jsou enzymy, které obsahuje lék Wobenzym. Omezují vznik otoků a urychlují jejich vstřebávání, zmírňují bolest a zkracují dobu hojení. Tyto enzymy také snižují výskyt pooperačních komplikací. A co je pro ženy také důležité – urychlením a optimalizací procesu hojení také vzniká předpoklad tvorby menší jizvy.

porod

Kde koupit Wobenzym

Potvrzeno klinickými studiemi

Pomoc Wobenzymu v pooperační léčbě potvrdila řada klinických studií. Do srovnávací studie v ČR bylo zařazeno 112 pacientek po operativním odstranění dělohy léčených Wobenzymem a 131 pacientek po stejné operaci bez Wobenzymu. Srovnávány byly jednak laboratorní ukazatele akutního zánětu a hojení, jednak subjektivní hodnocení bolesti jednotlivých pacientek.

Ve skupině pacientek léčených Wobenzymem došlo ke statisticky významným změnám v hlavních ukazatelích zánětu – CRP, leukocyty – ve prospěch rychlejšího utlumení zánětu a k lepšímu hojení. Pacientky s Wobenzymem se cítily lépe a zaznamenaly rychlejší ústup bolesti. Studie tak potvrdila, že podpůrná léčba Wobenzymem napomáhá k lepšímu a rychlejšímu hojení také po větších gynekologických operacích.

Kde koupit Wobenzym

Dávkování

Jaké balení koupit?

Ke zhojení rány po lehčích a středně těžkých operacích za pomoci Wobenzymu zpravidla stačí zakoupit středně velká balení po 200 nebo 300 tabletách. Po závažnějších zákrocích je vhodné velké balení 800 tablet pro dlouhodobější užívání.

Kde koupit Wobenzym

K léčbě enzymy použijte lék Wobenzym

Wobenzym je lékem registrovaným Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Jeho léčebné účinky jsou prokázány řadou kontrolovaných klinických studií. Ve světě si ho lidé kupují už přes padesát let. Jen v České republice ho každý rok užívá více než sto tisíc zákazníků, mnozí z nich opakovaně.

Brožura „Čeká Vás gynekologická operace?“ ke stažení