Vhodné řešení léčby opakovaných vaginálních mykóz: podpůrná léčba Wobenzymem

Ověřeno to bylo v multicentrickém projektu, který proběhl na 7 ambulantních gynekologických pracovištích v ČR v letech 2005-2007. Bylo sledováno 62 žen, které v průběhu jednoho roku prodělaly mykózu čtyřikrát až devětkrát, přestože jim byla poskytována standardní antimykotické léčba ve formě čípků, mastí nebo tablet.

Ženy na 10 týdnů přidaly ke standardní léčbě lék Wobenzym v dávce 2x8 dražé denně.

V následujícím roce po zahájení podpůrné léčby Wobenzymem došlo u všech sledovaných pacientek k významnému zlepšení: 39 žen zůstalo zcela bez mykóz a 17 pacientek mělo mykózu pouze jednou. Ze zbývajících šesti žen měly 4 pacientky mykózu dvakrát a 2 pacientky třikrát, ale i tak u nich poklesl počet mykóz v průběhu jednoho roku o více než polovinu.

II. fáze projektu: Účinek Wobenzymu přetrvává i v dalších letech

Nejnověji bylo provedeno statistické vyhodnocení údajů onemocnění mykózou u žen zařazených do výše uvedeného projektu v následujícím období 3 let. Ukázalo se, že po celou dobu přetrvával velmi nízký průměrný počet opakovaných gynekologických mykóz ve srovnání s rokem před začátkem podávání Wobenzymu.

Výsledek: Zařazení podávání Wobenzymu po dobu 10 týdnů do komplexní léčby žen s opakovanými gynekologickými mykózami významně snížilo počet mykóz nejen po dobu celého jednoho roku, ve kterém byl podáván, ale toto zlepšení přetrvávalo po dobu dalších 3 let, tedy celkem 4 roky od užívání Wobenzymu.

Kde koupit Wobenzym

S

Proč se mykózy opakují?

Ženy s opakovanými mykózami mají zpravidla určité problémy s „lokální imunitou“ ve vaginální tkáni. Zjistit více …

S

Proč se mykózy opakují?

Ženy s opakovanými mykózami mají zpravidla určité problémy s „lokální imunitou“ ve vaginální tkáni. Zjistit více …

Mohlo by vás zajímat ...


Gynekologický zánět

Lék Wobenzym podporuje proces hojení zánětu a zlepšuje celkovou imunitu ženy.
Zjistit více …


Chlamydie

U úporných infekcí, které vyvolávají chlamydie, Wobenzym výrazně zvyšuje účinnost léčby a pravděpodobnost vyléčení.
Zjistit více …


Zánět močových cest

Léky systémové enzymoterapie se uplatňují i v léčbě zánětů močových cest, které se četností výskytu řadí hned za záněty dýchacích cest.
Zjistit více …

model trypsinu

O léku Wobenzym


Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 50letou léčebnou praxí.

Wobenzym byl poprvé uveden na trh před více než 50 lety v tehdejším západním Německu, a před více než 25 lety u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200 000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Také to potvrzuje, že pomáhá.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. 

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněným specialistou: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.Accounts

Projects

SSL

SSL

SSL

Sub-domains

800 tbl.

800 tablet

Pro déletrvající léčbu

Nejvýhodnější cena za jednu tabletu


Rodinné balení


300 tbl.

300 tablet

Pro léčbu trvající cca 1 měsíc

Malá praktická velikost

Ideální na cesty a sport


200 tbl.

200 tablet

Pro léčbu trvající 2-3 týdny