Trápí vás vaginální mykóza několikrát za rok?

Vaginální mykózy (kvasinkové infekce) se zvlášť často vyskytují v letních měsících, potrápit ale dokáží kdykoliv v průběhu roku. Na léčbu jednorázové, akutní mykózy se užívají různé antimykotické přípravky, ale řadě žen se mykózy přesto vracejí.

Při opakování tohoto onemocnění se ukázala jako velmi účinná podpůrná léčba enzymovým lékem Wobenzym.

Kde koupit Wobenzym

Obtíže se dostavují zejména v létě

Zatímco pro většinu běžné populace je léto obdobím pohody a relaxace, kdy si lze bezstarostně odpočinout od každodenního shonu a stresu, ženy, které trápí opakované vaginální mykózy, vstupují do léta s obavami a celou řadou nepříjemných omezení. K hlavním rizikovým faktorům vzniku mykóz totiž patří koupání v chlorované vodě a teplé a vlhké prostředí, zejména nošení mokrých plavek či upnutých neprodyšných kalhot například při jízdě na kole, kdy se intimní oblasti snadno zapaří. Nebezpečná může být jakákoliv nečistota, avšak ani s hygienou se to nemá přehánět. Časté mytí zase narušuje přirozené prostředí pochvy. A i když se opakovanými mykózami sužovaná žena snaží dávat pozor, mnohdy se v létě opětovnému výskytu tohoto onemocnění stejně nevyhne.

Proč se mykózy opakují?

K léčbě akutních vaginálních mykóz jsou běžně používány léky a prostředky – tzv. antimykotika. Mnoha ženám se však mykózy i po této léčbě neustále vracejí. V takovém případě nestačí léčit samotnou mykózu, ale i problém jejího opakování. Odpověď je třeba hledat především v imunitě. Ženy s opakovanými mykózami mají zpravidla určité problémy s „lokální imunitou“ ve vaginální tkáni.

Pomoci může lék Wobenzym

Řešení nabízí podpůrná léčba lékem Wobenzym. V projektu v České Republice bylo ověřeno, že u všech žen, kterým se přes běžnou antimykotickou léčbu opakovaly mykózy čtyřikrát až devětkrát za rok, po přidání Wobenzymu k dosavadní léčbě došlo k významnému snížení počtu mykóz, a to na celé 4 roky! Řada ze sledovaných žen dokonce za celou dobu neonemocněla ani jednou!

Vychutnejte si léto – začněte už teď užívat Wobenzym

Podpůrnou léčbu opakovaných vaginálních mykóz Wobenzymem je vhodné zahájit s dostatečným předstihem před nástupem na dovolenou. Pro zachování dlouhodobého efektu doporučujeme dodržet kúru v dávce 2x8 tablet denně po dobu 10 týdnů tak, jak bylo v projektu (celkem 1.120 tablet). Minimálně je zapotřebí užívat do konce jednu celou dózu Wobenzymu 800 tablet.

Je to jen na Vás

Vyplatí se Vám investovat do toho, abyste se dlouhodobě zbavila častých vaginálních mykóz, anebo přinejmenším výrazně omezila jejich počet?

Kde koupit Wobenzym

žena-radost-moře-button

Výsledky projektu

Po přidání Wobenzymu k běžné léčbě vaginálních mykóz došlo ke zlepšení u všech pacientek. Zjistit více …

 

žena-radost-moře-button

Výsledky projektu

Po přidání Wobenzymu k běžné léčbě vaginálních mykóz došlo ke zlepšení u všech pacientek.
Zjistit více …

 

Mohlo by vás zajímat ...


Gynekologický zánět

Lék Wobenzym podporuje proces hojení zánětu a zlepšuje celkovou imunitu ženy.
Zjistit více …


Chlamydie

U úporných infekcí, které vyvolávají chlamydie, Wobenzym výrazně zvyšuje účinnost léčby a pravděpodobnost vyléčení.
Zjistit více …


Zánět močových cest

Léky systémové enzymoterapie se uplatňují i v léčbě zánětů močových cest, které se četností výskytu řadí hned za záněty dýchacích cest.
Zjistit více …

model trypsinu

O léku Wobenzym


Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 50letou léčebnou praxí.

Wobenzym byl poprvé uveden na trh před více než 50 lety v tehdejším západním Německu, a před více než 25 lety u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200 000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Také to potvrzuje, že pomáhá.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. 

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněným specialistou: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.Accounts

Projects

SSL

SSL

SSL

Sub-domains

800 tbl.

800 tablet

Pro déletrvající léčbu

Nejvýhodnější cena za jednu tabletu


Rodinné balení


300 tbl.

300 tablet

Pro léčbu trvající cca 1 měsíc

Malá praktická velikost

Ideální na cesty a sport


200 tbl.

200 tablet

Pro léčbu trvající 2-3 týdny