Kde koupit Wobenzym?

Z důvodu celosvětového nedostatku surovin, především enzymů ve farmaceutické kvalitě, je lék Wobenzym v současné době v České republice nedostupný. Usilovně řešíme obnovení dostupnosti léku, v co nejkratší době. Jakmile se tak stane, budeme Vás informovat na našich webových stránkách a tato informace bude dostupná i na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

Děkujeme za pochopení

Lék Wobenzym můžete koupit pouze v lékárnách, kamenných nebo internetových.

Jaké balení koupit?

Wobenzym je k dostání v baleních 40 tablet, 200 tablet, 300 tablet a 800 tablet. Kupujte vhodnou velikost balení podle předpokládané doby užívání:

  • balení 40 tablet pro krátkodobé užívání a pro děti
  • balení 200 tablet pro léčbu trvající cca 2 týdny
  • balení 300 tablet pro léčbu trvající 3 a více týdnů a jako praktické balení vhodné na cesty a při sportovních aktivitách
  • balení 800 tablet pro déletrvající užívání a jako rodinné balení

Internetové lékárnyAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Sub-domains

800 tablet

Cena jedné tablety cca 3,20 Kč

Pro déletrvající léčbu

Rodinné balení


300 tablet

Cena jedné tablety cca 3,70 Kč

Ideální balení na cesty a sport


200 tablet

Cena jedné tablety cca 3,90 Kč

Pro léčbu trvající 2-3 týdny40 tablet

Cena jedné tablety cca 5,22 Kč

Pro krátkodobé užívání


model trypsinu

O léku Wobenzym


Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 50letou léčebnou praxí.

Wobenzym byl poprvé uveden na trh před více než 50 lety v tehdejším západním Německu, a před více než 25 lety u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200 000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Také to potvrzuje, že pomáhá.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. 

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněným specialistou: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.