Kde koupit Wobenzym?

Z důvodu celosvětového nedostatku surovin, především enzymů ve farmaceutické kvalitě, je lék Wobenzym v současné době v České republice nedostupný. Usilovně řešíme obnovení dostupnosti léku, v co nejkratší době. Jakmile se tak stane, budeme Vás informovat na našich webových stránkách a tato informace bude dostupná i na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

Děkujeme za pochopení

Lék Wobenzym můžete koupit pouze v lékárnách, kamenných nebo internetových.

Jaké balení koupit?

Wobenzym je k dostání v baleních 40 tablet, 200 tablet, 300 tablet a 800 tablet. Kupujte vhodnou velikost balení podle předpokládané doby užívání:

  • balení 40 tablet pro krátkodobé užívání a pro děti
  • balení 200 tablet pro léčbu trvající cca 2 týdny
  • balení 300 tablet pro léčbu trvající 3 a více týdnů a jako praktické balení vhodné na cesty a při sportovních aktivitách
  • balení 800 tablet pro déletrvající užívání a jako rodinné balení

Internetové lékárnyAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Sub-domains

již od


2 590 Kč

800 tablet

Cena jedné tablety cca 3,20 Kč

Pro déletrvající léčbu

Rodinné balení


Nejvýhodnější balení!

již od

 

1099 Kč

300 tablet

Cena jedné tablety cca 3,70 Kč

Ideální balení na cesty a sport


Nejpraktičtější balení

již od


779 Kč

200 tablet

Cena jedné tablety cca 3,90 Kč

Pro léčbu trvající 2-3 týdnyjiž od

 

209 Kč

40 tablet

Cena jedné tablety cca 5,22 Kč

Pro krátkodobé užívání


model trypsinu

O léku Wobenzym


Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 50letou léčebnou praxí.

Wobenzym byl poprvé uveden na trh před více než 50 lety v tehdejším západním Německu, a před více než 25 lety u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200 000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Také to potvrzuje, že pomáhá.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. 

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněným specialistou: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.