Kde koupit Wobenzym?

Lék Wobenzym můžete koupit pouze v lékárnách, kamenných nebo internetových.

Jaké balení koupit?

Wobenzym je k dostání v baleních 200 tablet, 300 tablet a 800 tablet. Kupujte vhodnou velikost balení podle předpokládané doby užívání:

  • balení 200 tablet pro léčbu trvající cca 2 týdny
  • balení 300 tablet pro léčbu trvající 3 a více týdnů a jako praktické balení vhodné na cesty a při sportovních aktivitách
  • balení 800 tablet pro déletrvající užívání a jako rodinné balení

Internetové lékárny

model trypsinu

O léku Wobenzym


Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 50letou léčebnou praxí.

Wobenzym byl poprvé uveden na trh před více než 50 lety v tehdejším západním Německu, a před více než 25 lety u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200 000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Také to potvrzuje, že pomáhá.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. 

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněným specialistou: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.