Kde koupit Wobenzym

Léčbu chřipky lze účinně posílit!

Kde koupit Wobenzym

Co je chřipka?

Wobenzym - pomoc při chřipce

Chřipka je nakažlivé virové onemocnění, které postihuje převážně dýchací cesty (kašel, rýma) a má výrazné celkové příznaky (horečka, bolesti svalů, kloubů, hlavy). Vyskytuje se často v epidemiích, kdy bývají chřipkou postiženy statisíce i milióny lidí a další jsou stále v ohrožení. Zdrojem nákazy je člověk infikovaný virem chřipky. Přestože inkubační doba je velmi krátká (18 hodin až 3 dny), vzhledem k postižení značné části populace trvá taková chřipková epidemie vždy přinejmenším několik týdnů, někdy i měsíců.

Co je pro chřipku typické?

Onemocnění chřipkou je charakteristické prudkým začátkem z plného zdraví, schváceností, vysokou horečkou se zimnicí, bolestmi svalů, kloubů a hlavy. Zejména u dětí se mohou vyskytovat také zažívací obtíže – nechutenství, nutkání ke zvracení a průjem. Nekomplikované onemocnění chřipkou obvykle trvá 5 až 10 dnů.

Co může chřipku komplikovat?

Sliznice dýchacích cest poškozená virem chřipky ztrácí do určité míry svou obranyschopnost. Snáze ji tak mohou napadnout bakterie přítomné v dýchacích cestách. Tímto způsobem někdy vzniká tzv. superinfekce: teplota znovu stoupá, příznaky chřipky neustupují nebo se dokonce zhoršují a přidávají se nové. U dospělých může být takovouto „přidruženou infekcí“ zánět vedlejších nosních dutin, zánět průdušek a zápal plic, u dětí se v souvislosti s chřipkou často vyskytuje zánět středního ucha.

Komu hrozí riziko těžkého průběhu a komplikací?

Závažným průběhem chřipky a komplikacemi jsou ohroženi především pacienti s oslabeným imunitním systémem – starší lidé, malé děti, lidé vyčerpaní nepřiměřenou fyzickou i psychickou zátěží a stresem a pacienti s chronickými chorobami (především srdce, plic a ledvin). U těchto rizikových jedinců může po těžce proběhlé chřipce přetrvávat slabost, únava a kašel i několik týdnů, někdy se také objevuje sklon k opakovaným nebo chronickým zánětům dýchacích cest či zápalům plic.

Co pomůže při léčení chřipky?

Dostaneme-li chřipku, je nezbytné dodržovat klid na lůžku a dbát na přísun dostatečného množství tekutin a vitamínů. Pomohou nám léky pro snížení teploty a proti bolestem (svalů, kloubů a hlavy). Vhodné jsou rovněž prostředky uvolňující ucpaný nos a mírnící dráždivý kašel.

Pomoc pro ty, které chřipka ohrožuje nejvíce

Závažný průběh chřipky a různé následné komplikace hrozí především lidem s oslabeným imunitním systémem. Dlouholeté výzkumy ověřily účinnost unikátní směsi proteolytických enzymů, která je obsažena v tradičním léku systémové enzymoterapie – léku Wobenzym. Působí proti zánětům a podporuje oslabenou imunitu, proto pomáhá osobám s oslabeným imunitním systémem.

Podpůrná léčba při chřipce

Jestliže jsme chřipku už dostali, Wobenzym tím, že působí proti zánětům a posiluje oslabenou imunitu, ji pomáhá rychleji zvládnout. Navíc pomáhá zabránit dalším komplikacím, které závažný průběh chřipky může vyvolat, jako jsou zánět vedlejších nosních dutin, zánět průdušek nebo zápal plic, u dětí se v souvislosti s chřipkou často vyskytuje zánět středního ucha.

Zvýšení účinku antibiotik

U průvodních onemocnění chřipky, kdy je kvůli napadení bakteriemi nezbytné nasadit antibiotika, je vhodné spolu s nimi podávat i Wobenzym. Enzymy, které obsahuje, totiž podporují průnik antibiotik do tkání, a tím zlepšují celkový účinek léčby.

Aby se nemoc neopakovala

I když už jsme z nejhoršího venku, tedy v období rekonvalescence, Wobenzym posiluje stále ještě oslabenou imunitu a je tak účinnou obranou proti případnému opakování nemoci.

Kdy začít Wobenzym užívat?

Osoby s oslabenou imunitou mohou Wobenzym užívat na podporu oslabeného imunitního systému.

V průběhu chřipkového onemocnění je zapotřebí užívat zvýšenou dávku Wobenzymu (3×4 až 3×5 tablet denně).

V období rekonvalescence stačí udržovací dávka 3×3 tablety denně.

Wobenzym je možné po poradě s dětským lékařem podávat i dětem. U dětí podáváme 1 tabletu na 6 kg hmotnosti a den.

Způsob užívání

Wobenzym užívat nalačno, nikdy s jídlem, nejméně 2 hodiny po posledním předcházejícím jídle a alespoň ½ hodiny před dalším jídlem. Nerozkousané tablety vydatně zapít nejméně 250 ml tekutiny (voda, čaj, minerálka). Nesprávné užívání léku snižuje jeho vstřebávání a tím i účinek!

Jaké balení koupit?

K běžnému posílení imunity v období zvýšeného výskytu chřipky, k podpůrné léčbě v průběhu onemocnění a při rekonvalescenci zpravidla stačí zakoupit středně velká balení Wobenzymu 200 tablet nebo Wobenzymu 300 tablet. Při závažnějších poruchách imunity a při častém opakování chřipky a nemocí z nachlazení je vhodné velké balení 800 tablet pro dlouhodobější užívání.

K léčbě enzymy použijte lék Wobenzym

Wobenzym je lékem registrovaným Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Jeho léčebné účinky jsou prokázány řadou kontrolovaných klinických studií. Ve světě si ho lidé kupují už přes padesát let. Jen v České republice ho každý rok užívá více než sto tisíc zákazníků, mnozí z nich opakovaně.

Není enzym jako enzym

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněný specialista: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu.

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 50letou léčebnou praxí. Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.

Kde koupit Wobenzym