UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.

zjistit víc

WOBENZYM JE LÉK

Lék Wobenzym musel projít velmi přísným schvalovacím řízením. V něm se nezávisle hodnotí účinnost léku, jeho kvalita a bezpečnost.

zjistit víc

POMÁHÁ JIŽ 50 LET

Je tomu již více než 50 let, kdy byl Wobenzym poprvé uveden na trh v tehdejším západním Německu, a 25 let u nás. Od té doby se mnoho lidí přesvědčilo, že opravdu pomáhá.

Kde koupíte Wobenzym za nejlepší ceny?

Vybírejte z prověřených lékáren

Chcete prožít pohodové léto?

Nezapomeňte na lék Wobenzym!

  • Pomáhá proti otokům nohou na cestách
  • Posiluje imunitu oslabenou cestováním
  • Zkracuje dobu léčby úrazů a popálenin

Urychlení hojení po úrazech

Dojde-li k úrazu, na prvním místě je správné ošetření podle jeho povahy a zásad první pomoci. Pokud úraz vyžaduje lékařské ošetření, je třeba je neodkládat! Máme však pro vás navíc tip, který už pomohl mnoha lidem. K urychlení procesu hojení je vhodné použít lék Wobenzym. Enzymy, které obsahuje, urychlují vstřebávání otoků a krevních podlitin a zkracují dobu hojení úrazu až o polovinu doby, která by jinak byla zapotřebí. Proto se Wobenzym hodí k léčbě otoků, krevních podlitin a výronů, pohmožděnin, ale i vykloubení a zlomenin. Při zranění přitom platí zásada, že čím dříve po úrazu se začne s podáváním Wobenzymu, tím účinnější je jeho působení.

Zde se dočtete více o tom, jak Wobenzym pomáhá při úrazech a poraněních.

Otoky při cestování

Řada cestujících, kteří již někdy jeli k moři autobusem, by mohla vyprávět o těžkých otocích nohou. Vedle vysokých teplot je způsobuje nedostatečný pohyb a sezení v ne zrovna přirozené poloze. Krabička enzymového léku Wobenzym, kterou turista lehce zabalí do příručního zavazadla, mu může pomoci se této nepříjemné cestovní komplikace vyvarovat. Kdo trpí na otoky nohou při cestování, nejlépe udělá, když tento lék začne užívat už před zahájením cesty.

Zkracuje dobu léčby infekcí a nachlazení

O dovolené může být obranyschopnost našeho organizmu oslabena nejen náročným cestováním a fyzickou námahou, ale i pobytem v cizím prostředí, kde nás mohou ohrožovat různé pro Středoevropana neobvyklé infekční choroby. Wobenzym pomáhá posilovat přirozené mechanizmy, jimiž tělo bojuje s infekcemi a samo se brání zánětům. Významně zkracuje dobu léčení infekcí a zánětlivých onemocnění. Tento lék se hodí i pro děti, které nejčastěji trpí opakovanými záněty dýchacích cest.

Zde se dočtete více o tom, jak Wobenzym pomáhá u nemocí z nachlazení.

Jestliže je nezbytná antibiotická léčba, současné podávání Wobenzymu usnadňuje průnik antibiotik do těžko přístupných tkání a podporuje tak jejich účinek.

Zde se dočtete více o tom, jak Wobenzym pomáhá při léčbě antibiotiky.

Doba výpadku z tréninku
Porovnání velikosti balení Wobenzym 300 a Wobenzym 800

Novinka! Wobenzym 300 – ideální balení na cesty a sport

Lék Wobenzym přináší optimální účinek při nasazení bezprostředně po vzniku potíží. Proto na vaše přání uvádíme novou velikost balení – Wobenzym 300:

  • Wobenzym 300 může mít vždy při sobě.
  • Ideální velikost balení pro cestování a aktivní životní styl
  • Vhodná součást lékárničky na dovolenou a při sportovních aktivitách

Kde koupíte Wobenzym za nejlepší ceny?

Vybírejte z prověřených lékáren