Proč věnovat Wobenzym jako dárek k Vánocům?

Velké balení léku Wobenzym 800 tablet patří už řadu let k nejprodávanějším vánočním dárkům v lékárnách. Mnoho lidí se za více než 25 let, kdy je Wobenzym na českém trhu, přesvědčilo, že opravdu pomáhá. A protože cena tohoto léku patří v lékárně spíše k těm vyšším, přišli sami na to, že by jeho nákupem k Vánocům mohli darovat někomu – třeba rodičům – hodnotný dárek, který jim navíc může pomoci při řešení jejich zdravotních obtíží. Zkrátka dárek, který těší a pomáhá.

Tip: Nyní navíc dostanete k Wobenzymu 800 zdarma dárek v hodnotě 450 Kč!

Kde koupíte Wobenzym za nejlepší ceny?

Vybírejte z prověřených lékáren

6 důvodů, proč je Wobenzym skvělý dárek

Wobenzym pomáhá při zánětech kloubů

Enzymy v léku Wobenzym omezují projevy zánětu a urychlují ústup otoků. To vede ke zmírnění bolesti a zlepšení pohyblivosti kloubu.

Zjistit více >>

Wobenzym urychluje hojení ran

Wobenzym zlepšuje prokrvení tkání a průchodnost lymfatických cév. Díky tomu dochází k lepšímu zásobení postiženého místa živinami a odstraňování nežádoucích látek z rány a jejího okolí. To umožňuje nastartovat procesy hojení i u dlouhodobě se nehojících ran.

 Zjistit více >>

Wobenzym posiluje oslabenou imunitu

Obranyschopnost organizmu bývá nejvíce ohrožena v podzimních a zimních měsících a také ve stáří, kdy už je imunitní systém do jisté míry opotřebován. Wobenzym posiluje oslabenou imunitu a pomáhá bránit častému opakování nemoci.

Zjistit více >>

žena-radost-moře-button

Wobenzym pomáhá při léčbě častých gynekologických mykóz

K léčbě gynekologických mykóz jsou určeny antimykotické přípravky. Mnoha ženám se však mykózy i po této léčbě neustále vracejí. Podpůrná léčba Wobenzymem omezuje opakování tohoto onemocnění.  Zjistit více >>


Wobenzym zkracuje dobu léčby po úrazech

Lék Wobenzym urychluje vstřebávání otoků, krevních výronů a podlitin a zmírňuje bolest. Zjistit více >>

Wobenzym zkracuje dobu hojení po operacích

Wobenzym urychluje hojení a omezuje výskyt pooperačních komplikací např. s hnisáním rány.  Zjistit více  >>

Navíc dárek zdarma

K Wobenzymu 800 tablet letos navíc zdarma dárek za 450 Kč

K Wobenzymu 800 tablet získáte dárkový set přírodní kosmetiky Weleda. Stačí vyplnit přiložený poukaz a my vám bezplatně pošleme domů 1 kus dárkového setu přírodní kosmetiky Weleda v hodnotě cca 450 Kč.

model trypsinu

O léku Wobenzym


Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 50letou léčebnou praxí.

Wobenzym byl poprvé uveden na trh před více než 50 lety v tehdejším západním Německu, a před více než 25 lety u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200.000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Také to potvrzuje, že pomáhá.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. 

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněný specialista: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.Accounts

Projects

SSL

SSL

SSL

Sub-domains

800 tablet

Pro déletrvající léčbu

Nejvýhodnější cena za jednu tabletu


Rodinné balení


Dárek zdarma!

300 tablet

Novinka!

Skladné balení

Ideální na cesty a sport


NOVINKA

200 tablet

Pro léčbu trvající 2-3 týdny40 tablet

Pro krátkodobé užívání