Proč věnovat Wobenzym jako dárek k Vánocům?

Velké balení léku Wobenzym 800 tablet patří už řadu let k nejprodávanějším vánočním dárkům v lékárnách. Mnoho lidí se za více než 25 let, kdy je Wobenzym na českém trhu, přesvědčilo, že opravdu pomáhá. A protože cena tohoto léku patří v lékárně spíše k těm vyšším, přišli sami na to, že by jeho nákupem k Vánocům mohli darovat někomu – třeba rodičům – hodnotný dárek, který jim navíc může pomoci při řešení jejich zdravotních obtíží. Zkrátka dárek, který těší a pomáhá.

Tip: Nyní navíc dostanete k Wobenzymu 800 zdarma dárek v hodnotě 450 Kč!

Kde koupíte Wobenzym za nejlepší ceny?

Vybírejte z prověřených lékáren

6 důvodů, proč je Wobenzym skvělý dárek

Wobenzym pomáhá při zánětech kloubů

Enzymy v léku Wobenzym omezují projevy zánětu a urychlují ústup otoků. To vede ke zmírnění bolesti a zlepšení pohyblivosti kloubu.

Zjistit více >>

Wobenzym urychluje hojení ran

Wobenzym zlepšuje prokrvení tkání a průchodnost lymfatických cév. Díky tomu dochází k lepšímu zásobení postiženého místa živinami a odstraňování nežádoucích látek z rány a jejího okolí. To umožňuje nastartovat procesy hojení i u dlouhodobě se nehojících ran.

 Zjistit více >>

Wobenzym posiluje oslabenou imunitu

Obranyschopnost organizmu bývá nejvíce ohrožena v podzimních a zimních měsících a také ve stáří, kdy už je imunitní systém do jisté míry opotřebován. Wobenzym posiluje oslabenou imunitu a pomáhá bránit častému opakování nemoci.

Zjistit více >>

žena-radost-moře-button

Wobenzym pomáhá při léčbě častých gynekologických mykóz

K léčbě gynekologických mykóz jsou určeny antimykotické přípravky. Mnoha ženám se však mykózy i po této léčbě neustále vracejí. Podpůrná léčba Wobenzymem omezuje opakování tohoto onemocnění.  Zjistit více >>


Wobenzym zkracuje dobu léčby po úrazech

Lék Wobenzym urychluje vstřebávání otoků, krevních výronů a podlitin a zmírňuje bolest. Zjistit více >>

Wobenzym zkracuje dobu hojení po operacích

Wobenzym urychluje hojení a omezuje výskyt pooperačních komplikací např. s hnisáním rány.  Zjistit více  >>

Navíc dárek zdarma

K Wobenzymu 800 tablet letos navíc zdarma dárek za 450 Kč

K Wobenzymu 800 tablet získáte dárkový set přírodní kosmetiky Weleda. Stačí vyplnit přiložený poukaz a my vám bezplatně pošleme domů 1 kus dárkového setu přírodní kosmetiky Weleda v hodnotě cca 450 Kč.

model trypsinu

O léku Wobenzym


Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 50letou léčebnou praxí.

Wobenzym byl poprvé uveden na trh před více než 50 lety v tehdejším západním Německu, a před více než 25 lety u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200.000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Také to potvrzuje, že pomáhá.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. 

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněný specialista: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.

800 tablet

Pro déletrvající léčbu

Nejvýhodnější cena za jednu tabletu


Rodinné balení


Dárek zdarma!

300 tablet

Novinka!

Skladné balení

Ideální na cesty a sport


NOVINKA

200 tablet

Pro léčbu trvající 2-3 týdny40 tablet

Pro krátkodobé užívání