Wobenzym urychluje hojení po úrazech

Pokud dojde k úrazu, na prvním místě je správné ošetření podle jeho povahy a zásad první pomoci. Jestliže si úraz vyžádá lékařské ošetření, je nezbytné ho neodkládat!

Máme pro vás tip navíc, který už pomohl mnoha lidem. K urychlení procesu hojení je vhodné použít lék Wobenzym. Enzymy, které obsahuje, urychlují vstřebávání otoků a krevních podlitin a zkracují dobu hojení úrazu až o polovinu doby, která by jinak byla zapotřebí. O dovolených je pro nás čas zpravidla cennější než kdykoliv jindy. Při zranění přitom platí zásada, že čím dříve po úrazu se začne s podáváním Wobenzymu, tím účinnější je jeho působení.

Zde se dočtete více o tom, jak Wobenzym pomáhá při úrazech a poraněních.

Wobenzym zkracuje dobu léčby infekcí a nachlazení

Namáhavé cestování, pobyt v cizím prostředí, zvýšená tělesná zátěž – to všechno je velkým náporem pro náš imunitní systém. Stejně tak ho oslabuje delší pobývání ve studené vodě či změny teplot způsobené klimatizací. Nelze se pak divit, že nás ve chvílích volna a zdánlivé pohody sklátí třeba angína či jiné záněty dýchacích cest. V případech, když je imunita oslabena, je vhodné dodat tělu enzymy zvenčí ve formě léku Wobenzym. Podporují oslabenou imunitu a působí proti zánětům. Také proto se hodí mít Wobenzym s sebou na cestách.

Zde se dočtete více o tom, jak Wobenzym pomáhá u nemocí z nachlazení.

 

Doba výpadku z tréninku

Wobenzym pomáhá proti opakovaným vaginálním mykózám

Gynekologickou mykózu (známou také jako vaginální mykóza nebo kvasinková infekce) prodělají alespoň jednou za život tři čtvrtiny všech žen. Zvlášť časté je toto nepříjemné onemocnění právě v létě. K léčbě akutních gynekologických mykóz jsou běžně používána v různých lékových formách tzv. antimykotika. Mnoha ženám se však mykózy i po této léčbě neustále vracejí. Proti opakování je pak důležité přidat k této léčbě lék Wobenzym v denní dávce 3x5 tablet a v podpůrné léčbě Wobenzymem pokračovat i po ukončení léčby antimykotiky.

Zde se dočtete více o tom, jak Wobenzym pomáhá při opakovaných vaginálních mykózách

Jaké balení Wobenzymu si vzít na dovolenou?

Na dovolenou je výhodné si přibalit praktické balení Wobenzymu s 300 tabletami, které je malé, skladné a ideální na cesty a na sport. Bez problémů ho lze přibalit do příručního zavazadla anebo vzít s sebou jen tak do kapsy. Pokud balení během dovolené nespotřebujete, přidejte ho po návratu domů do své domácí lékárničky. Wobenzym pomáhá při léčbě různých zánětlivých onemocnění, urychluje hojení po úrazech a operacích a podporuje oslabenu imunitu, takže dříve či později určitě přijde vhod.

Kde koupit Wobenzym s 300 tabletami  >>

 

Wobenzym 300 tablet
UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.

zjistit víc

WOBENZYM JE LÉK

Lék Wobenzym musel projít velmi přísným schvalovacím řízením. V něm se nezávisle hodnotí účinnost léku, jeho kvalita a bezpečnost.

zjistit víc

POMÁHÁ JIŽ 50 LET

Je tomu již více než 50 let, kdy byl Wobenzym poprvé uveden na trh v tehdejším západním Německu, a 25 let u nás. Od té doby se mnoho lidí přesvědčilo, že opravdu pomáhá.

Kde koupíte Wobenzym za nejlepší ceny?

Vybírejte z prověřených lékáren