UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem a řadou kontrolovaných klinických studií.

zjistit víc

WOBENZYM JE LÉK

Lék Wobenzym musel projít velmi přísným schvalovacím řízením. V něm se nezávisle hodnotí účinnost léku, jeho kvalita a bezpečnost.

zjistit víc

POMÁHÁ JIŽ 50 LET

Je tomu již více než 50 let, kdy byl Wobenzym poprvé uveden na trh v tehdejším západním Německu, a 25 let u nás. Od té doby se mnoho lidí přesvědčilo, že opravdu pomáhá.

Kde koupíte Wobenzym za nejlepší ceny?

Vybírejte z prověřených lékáren

MŮJ ŽIVOT

sport, adrenalin, svoboda

MOJE RIZIKO

Různě závažná poranění a úrazy doprovázejí běžný život, rekreační i profesionální sport. Při nich se pravidelně dostaví otok, zánět a bolest. Včasné podávání léku Wobenzym v těchto případech výrazně urychluje vstřebávání otoku, krevních výronů a podlitin, ústup zánětlivých změn a tím i bolesti. Zkracuje se tak až na polovinu doba hojení, pracovní neschopnost a výpadek z tréninku.

MŮJ ÚRAZ

Nejlepšího účinku dosáhneme, zahájíme-li podpůrnou léčbu Wobenzymem co nejdříve po úrazu, u závažnějších stavů samozřejmě po konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Ke zhojení rány po lehčích a středně těžkých úrazech za pomoci Wobenzymu zpravidla stačí zakoupit středně velké balení po 200 tbl. Po závažnějších úrazech je vhodné velké balení po 800 tbl. pro dlouhodobé užívání.

MŮJ NÁVRAT

Účinnost léku systémové enzymoterapie Wobenzym byla ověřena v desítkách klinických studií. Do klinické studie v Německu bylo zařazeno 44 sportovců s distorzí hlezenního kloubu (vyvrtnutí kotníku). Studie byla dvojitě zaslepená a kontrolovaná placebem. Ve skupině léčené Wobenzymem byl ústup otoku i bolesti prokazatelně rychlejší než u kontrolní skupiny a rychleji se také zlepšila hybnost postiženého kloubu. Při užívání Wobenzymu byl výpadek z tréninku průměrně zkrácen o více než 40 procent. Pracovní neschopnost se zkrátila dokonce o 61 procent.

Doba výpadku z tréninku

Doba výpadku z tréninku

Kde koupíte Wobenzym za nejlepší ceny?

Vybírejte z prověřených lékáren