Wobenzym je prověřený lék  rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí. Zde najdete zkušenosti pacientů, kteří lék Wobenzym užívali na gynekologické záněty.

Ilona Šťastná, Praha

Záněty jsem trpěla od 18 let. Začalo to vždy bolestmi v podbřišku, objevila se teplota, byla jsem celá unavená a slabá.  Překvapila mě i nepravidelná menstruace.  Záněty se opakovaly při jakémkoli nachlazení nebo při změně podnebí a podobně. Byla to záležitost, která mě velmi trápila, protože to znamenalo delší dobu se léčit antibiotiky a ne všechna už zabírala. Pak jsem se dozvěděla, že bych mohla k této léčbě antibiotiky přibrat ještě léčbu enzymatickou – lék Wobenzym mi byl doporučen mojí gynekoložkou. Nejdříve jsem nevěděla, jestli mám na tuto léčbu přistoupit, protože přece jenom ji zdravotní pojišťovna nehradí. Ale pak jsem se rozhodla, že to zkusím. Byla jsem sama překvapena, že už po velmi krátké době od zahájení léčby bolesti a veškeré problémy ustaly. Cítila jsem se opravdu velice dobře. Pak jsem ještě tuto léčbu asi dvakrát, ale už v menších dávkách vždy na jaře a na podzim, zopakovala. Od té doby mě žádné záněty neobtěžovaly a překvapující bylo také to, že například i běžné virózy se mi téměř vyhýbaly anebo měly kratší průběh.”

Kde koupit Wobenzym

Jana Němečková, Netolice

“Mívala jsem problémy s gynekologickými záněty. Spolu s mastičkou jsem začala užívat Wobenzym v denní dávce 3 krát 5 tablet a už po několika dnech se můj stav viditelně zlepšil. Od té doby mě tyto potíže netrápí. Koncem loňského roku jsem měla nález na prsu a v lednu jsem musela na operaci. Začala jsem užívat Wobenzym už před operací a pokračovala ještě minimálně několik týdnů poté. Musím říci, že operaci jsem zvládla velmi dobře, ani jsem to nečekala. Už za tři týdny jsem šla do práce. Učím ve škole a hraju ochotnické divadlo, takže jsem neustále v kolektivu. A i když děti ve škole hodně stůňou, mě nemoci z nachlazení nezasáhnou. Vidím, že Wobenzym podporuje i imunitu.”

Kde koupit Wobenzym