Proč si koupit Wobenzym právě teď?

K Wobenzymu 800 tablet získáte unikátní českou zubní pastu Enzymel Parodont. Stačí vyplnit přiložený poukaz a my vám bezplatně pošleme domů dva kusy zubní pasty s obsahem enzymů v hodnotě cca 500 Kč. Akce se vztahuje na balení Wobenzymu 800 tablet zakoupená od 1. listopadu 2017 do 14. ledna 2018 do vyprodání zásob.

Originální česká enzymová zubní pasta ENZYMEL PARODONT snižuje krvácení dásní a otok, omezuje růst bakterií a zubní plak.

Tip: Podívejte se na dalších šest důvodů, proč je Wobenzym skvělý dárek k Vánocům

Kde koupíte Wobenzym za nejlepší ceny?

Vybírejte z prověřených lékáren

6 dalších důvodů proč darovat Wobenzym

Dárek, který těší a pomáhá

Velké balení Wobenzymu 800 tablet patří už řadu let k nejprodávanějším vánočním dárkům v lékárnách. Mnoho lidí se za více než 25 let, kdy je Wobenzym na českém trhu, přesvědčilo, že opravdu pomáhá.

model trypsinu

O léku Wobenzym


Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 50letou léčebnou praxí.

Wobenzym byl poprvé uveden na trh před více než 50 lety v tehdejším západním Německu, a před více než 25 lety u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200.000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Také to potvrzuje, že pomáhá.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. 

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněný specialista: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.

800 tablet

Nejvýhodnější cena za jednu tabletu

Pro déletrvající léčbu

Rodinné balení


Navíc dárek zdarma!

200 tablet


Pro léčbu trvající 2-3 týdny40 tablet


Pro krátkodobé užívání