Proč koupit Wobenzym právě teď?

Ke koupi nejméně 600 tablet léku Wobenzym získáte zdarma dárkový set přírodní kosmetiky Weleda. Stačí vyplnit přiložený poukaz a my vám bezplatně pošleme domů 1 kus dárkového setu přírodní kosmetiky Weleda v hodnotě cca 450 Kč. Set obsahuje krém na ruce a sprchový krém.  Vybrat si můžete z variant Rakytník, Mandle, Citrus. Akce se vztahuje na balení Wobenzymu zakoupená od 1. listopadu 2019 do 19. ledna 2020.

Tip: Podívejte se na dalších šest důvodů, proč je Wobenzym skvělý dárek k Vánocům

Kde koupíte Wobenzym za nejlepší ceny?

Vybírejte z prověřených lékáren

6 dalších důvodů proč darovat Wobenzym

Dárek, který těší a pomáhá

Velké balení Wobenzymu 800 tablet patří už řadu let k nejprodávanějším vánočním dárkům v lékárnách. Mnoho lidí se za více než 25 let, kdy je Wobenzym na českém trhu, přesvědčilo, že opravdu pomáhá.

model trypsinu

O léku Wobenzym


Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 50letou léčebnou praxí.

Wobenzym byl poprvé uveden na trh před více než 50 lety v tehdejším západním Německu, a před více než 25 lety u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200 000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Také to potvrzuje, že pomáhá.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. 

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněným specialistou: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.Accounts

Projects

SSL

SSL

SSL

Sub-domains

800 tbl.

800 tablet

Pro déletrvající léčbu

Nejvýhodnější cena za jednu tabletu


Rodinné balení


Nejvýhodnější balení

300 tbl.

300 tablet

Pro léčbu trvající cca 1 měsíc

Malá praktická velikost

Ideální na cesty a sport


Praktické balení

200 tbl.

200 tablet

Pro léčbu trvající 2-3 týdny

40 tbl.

40 tablet

Pro krátkodobé užívání
Proč koupit Wobenzym právě teď?

Ke koupi nejméně 600 tablet léku Wobenzym získáte zdarma dárkový set přírodní kosmetiky Weleda. Stačí vyplnit přiložený poukaz a my vám bezplatně pošleme domů 1 kus dárkového setu přírodní kosmetiky Weleda v hodnotě cca 450 Kč. Akce se vztahuje na balení Wobenzymu zakoupená od 1. listopadu 2019 do 19. ledna 2019.

Tip: Podívejte se na dalších šest důvodů, proč je Wobenzym skvělý dárek k Vánocům

Kde koupíte Wobenzym za nejlepší ceny?

Vybírejte z prověřených lékáren