Výhry z vánoční akce předány

Tereza N., Teplice, 38 let

„V prosinci 2014 přesně na Mikuláše jsem měla těžký úraz. Vyjela jsem si s přítelkyní na koni – jezdím už od 12 let – a kůň uklouzl a zalehl mě. S rozlámanou pánví mě vrtulník převezl do nemocnice v Ústí nad Labem.

Wobenzym jsem dostala od manžela jako dárek k vánocům, aby mi urychlil hojení. Začala jsem ho užívat ale až po vánocích, po dobrání léků na ředění krve. Užívám ho v dávce 3×5 tablet denně a celkově mohu říci, že hojení probíhá po tak těžkém úrazu velmi rychle. Už jsem odložila berle a ráda bych se příští měsíc vrátila do zaměstnání.

Když mi dal manžel po návratu z nemocnice do ruky dózu s Wobenzymem, najednou si vzpomněl, že při koupi ještě dostal poukaz. Přečetla jsem si ho a řekla jsem si, že ho vyplním a pošlu, abych dostala pleťové mléko Weleda. Že bych mohla vyhrát při závěrečném losování zájezd za 20.000 Kč, mě vůbec nenapadlo. V životě jsem ještě nic nevyhrála, je to vůbec poprvé. A když jsem dostala první zprávu, myslela jsem si, že si někdo dělá legraci.“

 

Hana H., Horažďovice, 68 let

„Před 8 lety jsem měla těžkou oboustrannou zlomeninu kotníku a doporučili mi užívat Wobenzym. Pěkně to srostlo. Od té doby ale často padám a asi po dvou letech jsem měla přetrhané vazy nejprve v koleně, pak zase v kotníku. A vždy jsem hned nasadila Wobenzym. Potom jsem dostala boreliózu a jako podpůrnou léčbu k antibiotikům jsem zase brala Wobenzym. Bohužel loni jsem měla opět úraz, pak jsem dostala těžkou chřipku a po ní následoval zápal plic a pohrudnice. Takže jsem začala brát Wobenzym a beru ho bez přestání v dávce 3×5 tablet denně skoro půl roku. Říkám známým, že to je můj kamarád, bez něj bych na tom byla mnohem hůře.

Manžel mi už v listopadu koupil velké balení Wobenzymu jako dárek k vánocům, ale když mi došlo staré balení, začala jsem ho užívat ještě před vánocemi. Vyplnila jsem poukaz na mléko Weleda, poslala ho a mléko dostala. A pak moje překvapení, že jsem vyhrála! Zájezd s cestovní kanceláří EXIM tours je moje první výhra. Ráda bych si s dcerou připlatila a podívala se s ní do Maroka nebo do Tuniska. Anebo že bych dala přednost italskému Toskánsku, nebo francouzské Provence? Lákadel je zkrátka více.“

Komentáře

Komentáře

zaslané komentáře včetně odesílatele a případné odpovědi na ně budou zde veřejně zobrazeny pro všechny návštěvníky stránek www.wobenzym.cz a profilu www.facebook.com/Wobenzym. Pro soukromé (neveřejné) dotazy využijte naší poradnu.