Soutěž Osobní dárek pro mateřské školy

Začala soutěž Osobní dárek, která má za cíl podpořit kresby dětí z mateřských škol a nabídnout jim prostor pro vytvoření smysluplného dárku- kresby kalendáře – pro své nejbližší – osobního dárku. Tato soutěž se pro velký úspěch v loňském roce opakuje také letos.
Každá školka obdrží určitý počet kalendářů formátu A2 s prostorem, který mohou děti vymalovat podle své fantazie. Obzvlášť zdařilé obrázky kalendáře s dětskou kresbou  může mateřská škola jednoduše vyfocením přihlásit do soutěže, ve které na vítězné školky čekají atraktivní ceny – hračky v hodnotě až 15.000 Kč.

Hlasování o nejhezčí obrázky bude probíhat na internetu a z nejaktivnějších hlasujících budou vylosováni výherci hodnotných cen – iPadů a mobilních telefonů.Bližší informace o podmínkách soutěže a o možnosti přihlásit se do soutěže obdržíte na adrese:http://osobni-darek.wobenzym.cz/?p=o-soutezi&lang=cs . Soutěž probíhá do konce května, souběžně s tím hlasující hlasují pro zveřejněné obrázky. Proto je výhodné se do soutěže přihlásit co nejdříve.

Komentáře

Komentáře

zaslané komentáře včetně odesílatele a případné odpovědi na ně budou zde veřejně zobrazeny pro všechny návštěvníky stránek www.wobenzym.cz a profilu www.facebook.com/Wobenzym. Pro soukromé (neveřejné) dotazy využijte naší poradnu.