Proč si pořídit Wobenzym právě teď?

K Wobenzymu 800 tablet získáte unikátní českou zubní pastu Enzymel Parodont. Stačí vyplnit přiložený poukaz a my vám bezplatně pošleme domů dva kusy zubní pasty s obsahem enzymů v hodnotě cca 500 Kč. Akce se vztahuje na balení Wobenzymu 800 tablet zakoupená od 1. listopadu 2016 do 15. ledna 2017. Platí do vyprodání zásob.

Originální česká enzymová zubní pasta ENZYMEL PARODONT podporuje ústup krvácení a otoku, omezuje růst bakterií a zubní plak.

Kde koupíte Wobenzym za nejlepší ceny?

Vybírejte z prověřených lékáren

Mohlo by vás zajímat ...

Tip na dárek, který těší a pomáhá

Velké balení Wobenzymu 800 tablet patří už řadu let k nejprodávanějším vánočním dárkům v lékárnách. Mnoho lidí se za 25 let, kdy je Wobenzym na českém trhu, přesvědčilo, že opravdu pomáhá.

model trypsinu

O léku Wobenzym


Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a 50letou léčebnou praxí.

Letos je tomu přesně 50 let, kdy byl Wobenzym poprvé uveden na trh v tehdejším západním Německu, a 25 let u nás. Jen v ČR si lidé za rok koupí kolem 200.000 balení tohoto léku, mnozí z nich opakovaně. Také to potvrzuje, že pomáhá.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. 

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněný specialista: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.

již od

 

178 Kč

40 tablet

Cena jedné tablety cca 4,50 Kč

Pro krátkodobé užívání

Na cesty

již od


779 Kč

200 tablet

Cena jedné tablety cca 4,00 Kč

Pro léčbu trvající 2-3 týdnyjiž od


2 449 Kč

800 tablet

Cena jedné tablety cca 3,20 Kč

Pro déletrvající léčbu

Rodinné balení


Dárek zdarma!

Mohlo by vás zajímat

  • "Už mě netrápí opakované vaginální mykózy" Zjistit víc 1 Trápí Vás časté vaginální mykózy? Přidejte k léčbě Wobenzym! Jak na opakované mykózy? Na léčbu vaginálních mykóz se užívají antimykotické přípravky. Ale mnoha ženám se mykózy přesto vracejí. Při opakování onemocnění se ukázala jako velmi účinná podpůrná léčba enzymovým lékem Wobenzym. Koupit…
  • 10 věcí, které o Wobenzymu musíte vědět 1.    Wobenzym je lék Jako každý lék musel Wobenzym před uvedením na trh projít velmi přísným schvalovacím řízením. S lékem Wobenzym bylo realizováno několik desítek experimentálních a klinických studií. V tomto procesu se nezávisle hodnotí účinnost léku v jednotlivých indikacích, jeho kvalita a bezpečnost. To…
  • Co je chronická rána? Je to rána, která se při poskytnutí základního ošetření a léčby nehojí déle než měsíc. Nejčastěji se jedná o bércové vředy, proleženiny, rány vzniklé po úrazech a rány doprovázející některá závažná celková onemocnění. K takovým patří na prvním místě cukrovka, při které často vznikají nehojící se…
  • Závažný průběh chřipky a různé následné komplikace hrozí především lidem s oslabeným imunitním systémem. Lék Wobenzym působí proti zánětům a posiluje oslabenou imunitu. Jestliže jsme chřipku už dostali, pomáhá ji rychleji zvládnout. Je také účinnou obranou proti případnému opakování nemoci.