Kde koupit Wobenzym

Léčbu chřipky lze účinně posílit!

Kde koupit Wobenzym

Co je chřipka?

Wobenzym - pomoc při chřipce

Chřipka je nakažlivé virové onemocnění, které postihuje převážně dýchací cesty (kašel, rýma) a má výrazné celkové příznaky (horečka, bolesti svalů, kloubů, hlavy). Vyskytuje se často v epidemiích, kdy bývají chřipkou postiženy statisíce i milióny lidí a další jsou stále v ohrožení. Zdrojem nákazy je člověk infikovaný virem chřipky. Přestože inkubační doba je velmi krátká (18 hodin až 3 dny), vzhledem k postižení značné části populace trvá taková chřipková epidemie vždy přinejmenším několik týdnů, někdy i měsíců.

Co je pro chřipku typické?

Onemocnění chřipkou je charakteristické prudkým začátkem z plného zdraví, schváceností, vysokou horečkou se zimnicí, bolestmi svalů, kloubů a hlavy. Zejména u dětí se mohou vyskytovat také zažívací obtíže – nechutenství, nutkání ke zvracení a průjem. Nekomplikované onemocnění chřipkou obvykle trvá 5 až 10 dnů.

Co může chřipku komplikovat?

Sliznice dýchacích cest poškozená virem chřipky ztrácí do určité míry svou obranyschopnost. Snáze ji tak mohou napadnout bakterie přítomné v dýchacích cestách. Tímto způsobem někdy vzniká tzv. superinfekce: teplota znovu stoupá, příznaky chřipky neustupují nebo se dokonce zhoršují a přidávají se nové. U dospělých může být takovouto „přidruženou infekcí“ zánět vedlejších nosních dutin, zánět průdušek a zápal plic, u dětí se v souvislosti s chřipkou často vyskytuje zánět středního ucha.

Komu hrozí riziko těžkého průběhu a komplikací?

Závažným průběhem chřipky a komplikacemi jsou ohroženi především pacienti s oslabeným imunitním systémem – starší lidé, malé děti, lidé vyčerpaní nepřiměřenou fyzickou i psychickou zátěží a stresem a pacienti s chronickými chorobami (především srdce, plic a ledvin). U těchto rizikových jedinců může po těžce proběhlé chřipce přetrvávat slabost, únava a kašel i několik týdnů, někdy se také objevuje sklon k opakovaným nebo chronickým zánětům dýchacích cest či zápalům plic.

Co pomůže při léčení chřipky?

Dostaneme-li chřipku, je nezbytné dodržovat klid na lůžku a dbát na přísun dostatečného množství tekutin a vitamínů. Pomohou nám léky pro snížení teploty a proti bolestem (svalů, kloubů a hlavy). Vhodné jsou rovněž prostředky uvolňující ucpaný nos a mírnící dráždivý kašel.

Pomoc pro ty, které chřipka ohrožuje nejvíce

Závažný průběh chřipky a různé následné komplikace hrozí především lidem s oslabeným imunitním systémem. Dlouholeté výzkumy ověřily účinnost unikátní směsi proteolytických enzymů, která je obsažena v jediném tradičním léku systémové enzymoterapie – léku Wobenzym. Působí proti zánětům a podporuje oslabenou imunitu, proto by ho měli ti, které chřipka ohrožuje nejvíce, začít užívat už v období zvýšeného výskytu nemoci.

Podpůrná léčba při chřipce

Jestliže jsme chřipku už dostali, Wobenzym ji posílením imunity pomáhá rychleji zvládnout, a zkracuje tak dobu léčby. Navíc pomáhá zabránit dalším komplikacím, které závažný průběh chřipky může vyvolat, jako jsou zánět vedlejších nosních dutin, zánět průdušek nebo zápal plic, u dětí se v souvislosti s chřipkou často vyskytuje zánět středního ucha.

Zvýšení účinku antibiotik

U průvodních onemocnění chřipky, kdy je kvůli napadení bakteriemi nezbytné nasadit antibiotika, je vhodné spolu s nimi podávat i Wobenzym. Enzymy, které obsahuje, totiž podporují průnik antibiotik do tkání, a tím zvyšují účinnost antibiotické léčby.

Aby se nemoc neopakovala

I když už jsme z nejhoršího venku, tedy v období rekonvalescence, Wobenzym posiluje stále ještě oslabenou imunitu a je tak účinnou obranou proti případnému opakování nemoci a jejímu přechodu do chronického stavu.

Kdy začít Wobenzym užívat?

U osob s oslabenou imunitou je vhodné zahájit podpůrnou léčbu Wobenzymem už v období zvýšeného výskytu nemoci. V takovém případě stačí podávat udržovací dávku (3×3 nebo 2×5 dražé denně).

V průběhu chřipkového onemocnění je zapotřebí užívat zvýšenou dávku Wobenzymu (3×4 až 3×5 dražé denně).

V období rekonvalescence stačí opět udržovací dávka (3×3 nebo 2×5 dražé denně.

Wobenzym je možné po poradě s dětským lékařem podávat i dětem. U dětí podáváme 1 dražé na 6 kg hmotnosti a den.

Způsob užívání

Wobenzym užívat nalačno, nikdy s jídlem, nejméně 2 hodiny po posledním předcházejícím jídle a alespoň ½ hodiny před dalším jídlem. Nerozkousané tablety vydatně zapít nejméně 200 ml tekutiny (voda, čaj, minerálka). Nesprávné užívání léku snižuje jeho vstřebávání a tím i účinek!

Jaké balení koupit?

K běžnému posílení imunity v období zvýšeného výskytu chřipky, k podpůrné léčbě v průběhu onemocnění a při rekonvalescenci zpravidla stačí zakoupit středně velké balení Wobenzymu po 200 dražé. Při závažnějších poruchách imunity a při častém opakování chřipky a nemocí z nachlazení je vhodné velké balení po 800 dražé pro dlouhodobější užívání.

K léčbě enzymy použijte lék Wobenzym

Wobenzym je lékem registrovaným Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Jeho léčebné účinky jsou prokázány řadou kontrolovaných klinických studií. Ve světě si ho lidé kupují už přes čtyřicet let. Jen v České republice ho každý rok užívá více než sto tisíc zákazníků, mnozí z nich opakovaně.

Není enzym jako enzym

Enzymy jsou biologické katalyzátory. V organismu je několik tisíc druhů enzymů. Každý enzym je vyhraněný specialista: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu.

Lék Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí. Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný.

Kde koupit Wobenzym

Mohlo by vás zajímat

  • Wobenzym zvyšuje účinnost antibiotik Wobenzym lze s výhodou použít při léčbě antibiotiky, protože usnadňuje jejich průnik do těžko přístupných tkání a zvyšuje jejich účinnost. Léčba antibiotiky - ano i ne Antibiotika jsou určena pro léčbu zánětů způsobených bakteriemi Při užívání antibiotik je pro organismus nejlepší vyléčit se již při první kůře. Není…
  • Angína je zánětlivé onemocnění, způsobené bakteriemi, které se obvykle léčí antibiotiky. Angíny jsou časté především u dětí a znovu přibývají s tím, jak stárneme. U některých jedinců se často opakují a mohou přecházet do chronického stavu. U těchto opakovaných onemocnění je vhodná podpůrná léčba Wobenzymem.Působí proti otoku sliznice, zlepšuje odtok…
  • Na jaře je tělo výrazně oslabené. Cítíme se unaveni, máme potíže s imunitou, hrozí nám onemocnění dýchacích cest. Oslabenou imunitu mívají především děti, jejichž imunitní systém ještě není plně rozvinut, a senioři, u kterých je imunita už do jisté míry opotřebována. Týká se to ale doslova každého z nás: Víte, že imunitu…
  • V současné době u nás přibývá často nemocných dětí. Nejčastější příčinou dětské nemocnosti jsou přitom opakované záněty dýchacích cest - angíny, záněty nosohltanu, hrtanu, průdušek, vedlejších nosních dutin či středního ucha. V brožuře, kterou si můžete na těchto internetových stránkách otevřít, Vám nabízíme informace o dalších možnostech v léčbě těchto…

Komentáře

zaslané komentáře včetně odesílatele a případné odpovědi na ně budou zde veřejně zobrazeny pro všechny návštěvníky stránek www.wobenzym.cz a profilu www.facebook.com/Wobenzym. Pro soukromé (neveřejné) dotazy využijte naší poradnu.